Τελευταία νέα
  1. Θλίψη στην οικογένεια της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
  2. Β.Α.Ο. Volleyball Camp 2019 από 17 – 21 Ιουνίου
  3. Πασχαλινές ευχές
  4. Φίλοι, συγγενείς, παιδιά και αθλητές με τον Ιωνά
  5. ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

κατάλογος
5 Μαΐου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 6-7/ 5/2017

Pre Bambini (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Κυριακή 12.00 με Ακαδημία Κούδα ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40 ,κ.Κώστας          11.15 ΒΑΟ   Bambini (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ)  Σάββατο 12.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,  γήπεδο Μακεδονικού   συγκέντρωση   11.40,κ.Κώστας — PreJunior 1+2 (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 13.00 με Φοίνικα Πολίχνης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με…

IMG_0825
27 Απριλίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 29-30/4/2016

Bambini Σάββατο 10.00 με E.A.Καρατάσσου(prejunior),γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας  — PreJunior (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 13.00 με ΑΕ Ρετζικιού,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με Εθνικό Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Σάββατο 15.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας   — Junior 1  Κυριακή 11.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 12.00 με…

IMG_0702[1]
7 Απριλίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ τουρνουά ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 10/4 εως 12/4 (ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ) (Ώρα συγκέντρωσης 20 λεπτά νωρίτερα απο την αναγραφόμενη) Bampini  Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 17.30  Μ.ΤΡΙΤΗ 17.30  Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Μ.ΠΕΜΠΤΗ+ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΙΑ – ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΡΙΤΗ 18/4 17.00   PreJunior  Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 18.30  Μ.ΤΡΙΤΗ 18.30  Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 18.30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Μ.ΠΕΜΠΤΗ+ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΙΑ – ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΡΙΤΗ…

IMG_0784
6 Απριλίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 8-9/4/2017

Bambini Σάββατο 10.00 με Διάπλαση ΠΑΟΚ Ωραιοκάστρου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας    ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ   — PreJunior (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 12.00 με Κεραυνό Ωραιοκάστρου ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ      — Junior 1 (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο…

IMG_0709
31 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1/4-2/4

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4 21.00 Ο ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΟ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1/4 – 2/4 /2017 Bambini 2 ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΟΙ Σάββατο 13.00 με Εθνικό Αστέρα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με Μακεδονικό2010,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας — PreJunior (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 10.00 με ΑΣ Νεάπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας Σάββατο 09.00 με Μακεδονικό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

IMG_0774
27 Μαρτίου 2017
ΣΤΟΥΣ 16 ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Το παιδικό μας τμήμα, συνεχίζοντας τις θετικές εμφανίσεις του, όπως και στην πρώτη φάση του πρωταθλήματος που προκρίθηκε μέσα από μια διαδικασία 14 αγωνιστικών, καταλαμβάνοντας τη μία απο τις 2 πρώτες προνομιούχες θέσεις πρόκρισης, προκρίθηκε εκ νέου από τους 32 στη φάση των 16. Με πολύ καλές εμφανίσεις στο μίνι πρωτάθλημα των τριών αγωνιστικών της…

IMG_0699
23 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25-26/3/2017

ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΩΡΑ (ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ) ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΤΕ Bambini Κυριακή 11.00 με Μύγδωνα Λητής,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας — PreJunior Κυριακή 13.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας — Junior (ΟΛΟΙ ) Κυριακή 12.00 με Εθνικό Αξιούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό Κυριακή 14.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό…

eyxes-kalo-pasxa-anastasi400
23 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

   O πρόγραμματισμός κατα τη περίοδο των διακοπών για το Πάσχα στο ποδόσφαιρικό τμήμα έχει ως εξής: 27-31/3 εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων 1/4 ετήσιος χορός ΒΑΟ στο κλειστό γυμναστήριο έναρξη 21.00 1-2/4 Αγώνες Πρωταθλήματος 3-7/4 εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων 8-12/4 τουρνουά στου ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (Σταυρούπολη)   δείτε το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 18 -22/4 τουρνουά στου ΠΡΩΤΕΑ ΕΥΟΣΜΟΥ δείτε το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ…

img_0301
9 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/3/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας    PreJunior Σάββατο 09.00 με Ν.Γ.Ασβεστοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Σάββατο 10.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας   Junior 1 Κυριακή 10.00 με ΑΕ Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας Junior 2 Σάββατο 14.00 με Καρατασσιακό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό Σάββατο 12.45 με Aία Εύοσμου,γήπεδο Ερμή SportCenter…

img_0515
2 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 4/3 – 5/3 /2017

Bambini Σάββατο 09.00 με Μέγα Αλέξανδρο Μελισσοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας    PreJunior  Σάββατο 12.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Σάββατο 13.00 με Ακαντέμικα Μενεμένης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας   Junior 1  Κυριακή 09.00 με ΑΠΕ Λαγκαδά,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 10.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας   Προπαιδικό Σάββατο 10.15 με Ολυμπιακό…