Τελευταία νέα
  1. ΔΥΟ ΣΤΑ ΔΥΟ ΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ !!!!
  2. …χωρίς διάρκεια στην καλή απόδοση…
  3. ΝΙΚΗ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
  4. Τρίτη 16/10 και ώρα 21.45 οι Νέοι
  5. Το τμήμα προμίνι (coach Πετρίδης) αύριο Τρίτη 16/10 και ώρα 18.00

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

IMG_2650
17 Μαΐου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 19-20/5

Bambini   Σάββατο 10.00 με Εθνικό Μετεώρων, γήπεδο Ομόνοιας Σταυρούπολης (οδός Λαγκαδά- Καρατάσσιου, όπισθεν EUROBANK, διασταύρωση πριν Αερογέφυρα Σταυρούπολης αριστερά)  συγκέντρωση 09.15 ΒΑΟ, κ.Κώστας —                                                                                              PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με ΑΣ Νεάπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας                                                                 —   PreJunior 1 Παρασκεύη 17.20  Παύλου Μελά, οδός Λαγκαδά όπισθεν Αγίου Ελευθερίου Σάββατο 11.00…

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
11 Μαΐου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΑΙΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2018

  – ΕΒΔΟΜΑΔΑ 14/5 – 18/5  ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 19/5 – 20/5 ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΒΑΜΒΙΝΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)   – ΕΒΔΟΜΑΔΑ 21/5 – 25/5  ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΣΑΒΒΑΤΟ 26/5 +  ΚΥΡΙΑΚΗ 27/5 + ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ 28/5  ΡΕΠΟ   – ΕΒΔΟΜΑΔΑ 29/5 – 1/6 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ + ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ (ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΣΕ ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ)  …

IMG_3066[1]
10 Μαΐου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 12-13/5

Bambini 14.00 με ΑΕ Αμπελοκήπων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας — PreJunior 2 Σάββατο 12.00 με Απόλλων Ζαγκλιβερίου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας — PreJunior 1  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.20 ΒΑΟ Σάββατο 13.00 με Εθνικό Εύοσμου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Θανάσης — Junior 2  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.20 ΒΑΟ Σάββατο 09.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου , γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,…

IMG_3240[1]
3 Μαΐου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5-6 /5

Bambini   Σάββατο 12.00 με Λιονταράκια, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας                                                                 —                                                                                              PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με Μαχητές Πεύκων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας                                                                 —   PreJunior 1            ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.20  ΒΑΟ Σάββατο 10.00 με ΑΕ Αμπελοκήπων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Θανάσης —   Junior 2                  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19.20  ΒΑΟ Σάββατο 11.00 με…

IMG_3227[1]
26 Απριλίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 28-30/4

  Bambini          ΔΕΥΤΕΡΑ 18.00 ΒΑΟ – ΤΡΙΤΗ ΑΡΓΙΑ ΡΕΠΩ – ΤΕΤΑΡΤΗ 17.00 ΒΑΟ     Σάββατο 13.00 με Μακεδονικό + Ιωνικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας                                                                                                                                                                                     —                                                                                               PreJunior 2     ΔΕΥΤΕΡΑ 17.00 ΒΑΟ  – ΤΡΙΤΗ ΑΡΓΙΑ ΡΕΠΩ  –  ΤΕΤΑΡΤΗ 18.15 ΒΑΟ Σάββατο 14.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας                                                                 —…

IMG_3125
19 Απριλίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 21-22/4

  Bambini   Σάββατο 09.00 με Ακαδημία Δήμου Εύοσμου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40, κ.Κώστας                                                                 —                                                                                                PreJunior 2          Σάββατο 12.00 με ΠΑΟΚ κορασίδες, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας                                                                 —   PreJunior 1             ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΡΕΠΩ       ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΒΑΟ Κυριακή 11.00 με Εθνικό Αστέρα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2…

IMG_3066[1]
12 Απριλίου 2018
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ 13-14/4

Σας ενημερώνουμε ότι τα τμήματα του κ.Θανάση Κοκολύβα, Junior 1, Junior 2 και preJunior 1  θα πραγματοποιήσουν έξτρα προπόνηση την Παρασκευή 13/4 στις 19.30. Την ίδια ημέρα, τα τμήματα του κ.Κώστα Θεολόγου, Bambini, PreJunior 2 και Προπαιδικό θα έχουν κανονικά προπόνηση σύμφωνα με το ετήσιο ωρολόγιο πρόγραμμα. Επίσης το Προπαιδικό τμήμα θα πραγματοποιήσει φιλικό αγώνα στις…

IMG_2996[1]
29 Μαρτίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 31/3 + 1-3/4

  Bambini   Σάββατο 10.00 με Ακαδημία Εύοσμου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Κώστας   ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (γήπεδο όπισθεν Αγίου Ελευθερίου) Κυριακή 11.00 με Παύλο Μελά / Δευτέρα 17.00   με Ομόνοια Σταυρούπολης / Τρίτη 17.00 με Ακαδημία Κούη   επόμενη συνάντηση μετά το Πάσχα μίνι τουρνουά ΒΑΟ Τετάρτη 11/4 στις 17.00 —                                                                                                  PreJunior…

IMG_3069[1]
22 Μαρτίου 2018
ΜΙΝΙ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Την Τετάρτη 21/3 στις εγκαταστάσεις του ΒΑΟ διεξήχθη τουρνουά αγώνων ποδοσφαίρου μεταξύ των τμημάτων της Ακαδημίας Ποδοσφαίρου. Αν και η μέρα ήταν βροχερή, η συμμετοχή των μικρών ποδοσφαιριστών ξεπέρασε κάθε προσδοκία. Ο πρώτος αγώνας ήταν διάρκειας δύο δεκαπενταλέπτων, οι μικροί μας μπόμπιρες, γεννηθέντες 2012-13 preBambini εναντίον των γεννηθέντων 2011 Bambini, τελικό σκόρ 5-8.   Ακολούθησε…

IMG_3042[1]
15 Μαρτίου 2018
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 17-18/3

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/3 11.15 ΗΜΕΡΙΔΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΛΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ   .   . Bambini Σάββατο 13.00 με Ιωνικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας    ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 17.00 ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΒΑΟ 17.00                                     —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 09.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40, κ.Κώστας    ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 18.15  ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ…