Τελευταία νέα
  1. Πρόσκληση Ετήσιας τακτικής Γεν. Συνέλευσης
  2. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 20-21/1
  3. Με νίκη ολοκληρώθηκε ο πρώτος γύρος
  4. ΘΡΙΛΕΡ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΑΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΕΦΥΡΑ!!!
  5. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 13-14/1

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
9 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/11

  Bambini   Σάββατο 13.00 με Ιωνικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας                                                                       —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή 09.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

IMG_1155
2 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 4-5/11

    Bambini         Σάββατο 12.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου + Κεραυνό Αγίου Παύλου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας   — PreJunior 1       Κυριακή 10.00 με Μύγδωνα Λητής, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή…

IMG_1136
19 Οκτωβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 21-22/10

Bambini            Σάββατο 13.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας                                                                    —                                                                                             PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας — PreJunior 1      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/10 ΡΕΠΩ-ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Σάββατο 11.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Θανάσης —      Junior 2       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/10 ΡΕΠΩ-ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Σάββατο…

IMG_1184[1]
12 Οκτωβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 14-15/10

Bambini     Σάββατο 13.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας                                                                     —                                                                                          PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας —   PreJunior 1        Κυριακή 13.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Θανάσης   — Junior 1   Κυριακή 11.00 με Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Θανάσης —   Junior 2       Κυριακή 12.00 με Ομόνοια…

IMG_1216[1]
5 Οκτωβρίου 2017
ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 7/10

ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ Β.Α.Ο ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10 17.00-19.00  ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Β.Α.Ο. Bambini           ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30 και 11.00 με Παύλο Μελά, γήπεδο Παύλου Μελά Σταυρούπολης(Αγίου Ελευθερίου) , ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ 10.00 ΒΑΟ —   PreJunior 2 (2010)  και  PREJUNIOR 1                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 17.45 PreJunior 2  εναντίον PREJUNIOR 1, γήπεδο  ΒΑΟ 17.00  …

28 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 30/9

Bambini           Σάββατο 12.00 με ΑΣ Νεάπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας —                                                                                               PreJunior 2   Σάββατο 11.00 με Μακεδονικό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας   — PREJUNIOR 1   Σάββατο 14.00 με Εθνικό Αστέρα ,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 13.40,κ.Θανάσης —   Junior 2 Σάββατο 14.00 με Νέα Πολιτεία Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 13.40,κ.Θανάσης + κ.Κώστας —              Junior 1 Σάββατο 15.00 με Διάπλαση…

1
21 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 23-24/9

Bambini Κυριακή 09.15 με Αία Εύοσμου+Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.45,κ.Κώστας — PreJunior 2 Σάββατο 11.00 με Διάπλαση Ωραιοκάστρου ΠΑΟΚ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας — PREJUNIOR 1 Κυριακή 12.00 με ΠΑΟΚ 2010,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 11.40,κ.Θανάσης — Junior 2 Κυριακή 12.00 με Διάπλαση Ωραιοκάστρου ΠΑΟΚ,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 11.40,κ.Θανάσης — Junior 1 Κυριακή 11.00 με ΠΑΟΚ 08,γήπεδο Μακεδονικού,αναχώρηση 10.10 ΒΑΟ ,κ.Θανάσης…

15 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΡΩΤΟΙ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Bambini Κυριακή 10.00 με ΑΠΕΛ και Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40 ή αναχώρηση 08.10 ΒΑΟ — PreJunior 2010 Κυριακή 09.00 με ΑΠΕ Λαγκαδά,γήπεδο Μακεδονικού,αναχώρηση 08.10 ΒΑΟ — PREJUNIOR Κυριακή 12.00 με Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 11.40 — Junior Κυριακή 13.00 με Ολυμπιακό Θεσσαλονίκης,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 12.40 — Προπαιδικό Σάββατο 10.30 με Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού,αναχώρηση 09.30 ΒΑΟ 

IMG_1283[1]
1 Σεπτεμβρίου 2017
ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2017-18

  ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΜΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΜΗΜΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΜΒΙΝΙ 17.00-18.15 17.00-18.15 ΑΓΩΝΑΣ Η ΑΓΩΝΑΣ PreJunior 2 18.15-19.30 18.15-19.30 18.15-19.15 ΑΓΩΝΑΣ Η ΑΓΩΝΑΣ PreJUNIOR 1 18.15-19.45 18.15-19.45 19.30-20.30 ΑΓΩΝΑΣ Η/ΚΑΙ ΑΓΩΝΑΣ JUNIOR 1 19.45-21.15 19.45-21.15 20.30-21.30 ΑΓΩΝΑΣ Η/ΚΑΙ ΑΓΩΝΑΣ JUNIOR 2 16.45-18.15 16.45-18.15 19.30-20.30 ΑΓΩΝΑΣ Η/ΚΑΙ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 19.30-21.00 19.30-21.00…

IMG_1283[1]
28 Αυγούστου 2017
ΕΝΑΡΚΤΗΡΙΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Ο Βυζαντινός Αθλητικός Όμιλος καλεί  τους αθλητές του ποδοσφαιρικού τμήματος με το εξής πλάνο εναρκτήριων προπονήσεων: Παιδικό + προπαιδικό  Δευτέρα 28/8 και Τετάρτη 30/8  στις 19.00 Junior   2007 – 2008     Πέμπτη  31/8 στις 20.00 preJunior  2008 – 2009     Πέμπτη  31/8 στις 19.00 Bambini + γεννηθέντες 2010   Πέμπτη  31/8 στις 18.00…