Τελευταία νέα
  1. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 21-22/4
  2. ευχαριστούμε ………
  3. Πύρρειος νίκη για τους Παίδες του Βυζαντινού
  4. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ 13-14/4
  5. Ολοκληρώθηκε το τουρνουά ΜΙΝΙ »ΙΩΝΑΣ ΜΑΤΖΟΥΝΗΣ»

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14639859_10210809157495916_310485543465281137_n
1 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2-3/12/2017

Bambini                                                                                                                              Σάββατο 11.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση  10.40, κ.Κώστας                                                                       —                                                                                                PreJunior 2        Σάββατο 12.00 με Νίκη Ευκαρπίας, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1                  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.15 ΒΑΟ Σάββατο 13.15  με  ProSoccer Academy + Aκαδημία Κούδα ,γήπεδο Μακεδονικού…

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
23 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25-26/11

  Bambini                                                                                             Κυριακή 13.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας —                                                                                                PreJunior 2                    Κυριακή 12.15 με Μακεδονικό + Ελλήσποντο Κριθιάς, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.50, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΩ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)                         Σάββατο  10.00 ΒΑΟ Κυριακή 11.00 με…

IMG_1283[1]
17 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 18-19/11

Bambini                 Κυριακή 15.00 με Λιονταράκια Τούμπας, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 14.40, κ.Κώστας                          —                                                                                                PreJunior 2           Κυριακή 14.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΩ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)           Σάββατο  12.00 ΒΑΟ Κυριακή 14.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Θανάσης                                                                                                                                                                          —   Junior 2      …

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
9 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/11

  Bambini   Σάββατο 13.00 με Ιωνικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας                                                                       —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή 09.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

IMG_1155
2 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 4-5/11

    Bambini         Σάββατο 12.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου + Κεραυνό Αγίου Παύλου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας   — PreJunior 1       Κυριακή 10.00 με Μύγδωνα Λητής, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή…

IMG_1136
19 Οκτωβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 21-22/10

Bambini            Σάββατο 13.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας                                                                    —                                                                                             PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας — PreJunior 1      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/10 ΡΕΠΩ-ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Σάββατο 11.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Θανάσης —      Junior 2       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/10 ΡΕΠΩ-ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Σάββατο…

IMG_1184[1]
12 Οκτωβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 14-15/10

Bambini     Σάββατο 13.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας                                                                     —                                                                                          PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας —   PreJunior 1        Κυριακή 13.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Θανάσης   — Junior 1   Κυριακή 11.00 με Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Θανάσης —   Junior 2       Κυριακή 12.00 με Ομόνοια…

IMG_1216[1]
5 Οκτωβρίου 2017
ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 7/10

ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ Β.Α.Ο ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 7/10 17.00-19.00  ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Β.Α.Ο. Bambini           ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30 και 11.00 με Παύλο Μελά, γήπεδο Παύλου Μελά Σταυρούπολης(Αγίου Ελευθερίου) , ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ 10.00 ΒΑΟ —   PreJunior 2 (2010)  και  PREJUNIOR 1                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 17.45 PreJunior 2  εναντίον PREJUNIOR 1, γήπεδο  ΒΑΟ 17.00  …

28 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 30/9

Bambini           Σάββατο 12.00 με ΑΣ Νεάπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας —                                                                                               PreJunior 2   Σάββατο 11.00 με Μακεδονικό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας   — PREJUNIOR 1   Σάββατο 14.00 με Εθνικό Αστέρα ,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 13.40,κ.Θανάσης —   Junior 2 Σάββατο 14.00 με Νέα Πολιτεία Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 13.40,κ.Θανάσης + κ.Κώστας —              Junior 1 Σάββατο 15.00 με Διάπλαση…

1
21 Σεπτεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 23-24/9

Bambini Κυριακή 09.15 με Αία Εύοσμου+Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.45,κ.Κώστας — PreJunior 2 Σάββατο 11.00 με Διάπλαση Ωραιοκάστρου ΠΑΟΚ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας — PREJUNIOR 1 Κυριακή 12.00 με ΠΑΟΚ 2010,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 11.40,κ.Θανάσης — Junior 2 Κυριακή 12.00 με Διάπλαση Ωραιοκάστρου ΠΑΟΚ,γήπεδο Μακεδονικού,συγκέντρωση 11.40,κ.Θανάσης — Junior 1 Κυριακή 11.00 με ΠΑΟΚ 08,γήπεδο Μακεδονικού,αναχώρηση 10.10 ΒΑΟ ,κ.Θανάσης…