Τελευταία νέα
  1. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 18-19/11
  2. Συνέχεια στις νίκες για την Ανδρική Ομάδα
  3. ΑΜΥΝΑ ΑΠΟ ΓΡΑΝΙΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΦΩΤΙΑ!!!!!
  4. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/11
  5. προχωράνε δυνατά οι κορασίδες μας !!!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

IMG_0702[1]
23 Μαΐου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

O προγραμματισμός του τμήματος ποδοσφαίρου  εως τις καλοκαιρινές διακοπές έχει ως εξής : 21-26/5 εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων 27-28/5 ΠΡΩΙ Τουρνουά Πολίχνης κ play off 27/5 ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΛΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ Τελετή Λήξης του Πρωταθλήματος (γήπεδο Μακεδονικού) – Απονομές κυπέλλου   (1η Θέση Bambini ΒΑΟ1,   1η Θέση preJunior BAO2,    1η Θέση Junior BAO2,     1η Θέση Παιδικό…

20161208_172628
18 Μαΐου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 20-21/5/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας Κυριακή 11.00 με Εθνικό Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40 ή 10.15 ΒΑΟ,κ.Κώστας — PreJunior 1+2 (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 12.00 με Άρη Καβαλαρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 13.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με ΑΣ Νεάπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας — Junior 1 (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ…

IMG_0655
11 Μαΐου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 13-14 /5/2017

PreBambini (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 09.20 με Παύλο Μελά ,γήπεδο ΒΑΟ συγκέντρωση 09.10,κ.Κώστας   Bambini (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 10.20 με Παύλο Μελά ,γήπεδο ΒΑΟ συγκέντρωση 10.10,κ.Κώστας — PreJunior 1+2 (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ)   Σάββατο 13.00 με ΠΑΟΚ 2009,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 ΒΑΟ με ΒΑΟ ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Σάββατο…

κατάλογος
5 Μαΐου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 6-7/ 5/2017

Pre Bambini (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Κυριακή 12.00 με Ακαδημία Κούδα ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40 ,κ.Κώστας          11.15 ΒΑΟ   Bambini (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ)  Σάββατο 12.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,  γήπεδο Μακεδονικού   συγκέντρωση   11.40,κ.Κώστας — PreJunior 1+2 (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 13.00 με Φοίνικα Πολίχνης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με…

IMG_0825
27 Απριλίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 29-30/4/2016

Bambini Σάββατο 10.00 με E.A.Καρατάσσου(prejunior),γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας  — PreJunior (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 13.00 με ΑΕ Ρετζικιού,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με Εθνικό Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Σάββατο 15.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας   — Junior 1  Κυριακή 11.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 12.00 με…

IMG_0702[1]
7 Απριλίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ τουρνουά ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 10/4 εως 12/4 (ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ) (Ώρα συγκέντρωσης 20 λεπτά νωρίτερα απο την αναγραφόμενη) Bampini  Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 17.30  Μ.ΤΡΙΤΗ 17.30  Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 17.30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Μ.ΠΕΜΠΤΗ+ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΙΑ – ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΡΙΤΗ 18/4 17.00   PreJunior  Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 18.30  Μ.ΤΡΙΤΗ 18.30  Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 18.30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Μ.ΠΕΜΠΤΗ+ Μ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΙΑ – ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΡΙΤΗ…

IMG_0784
6 Απριλίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 8-9/4/2017

Bambini Σάββατο 10.00 με Διάπλαση ΠΑΟΚ Ωραιοκάστρου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας    ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ   — PreJunior (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 12.00 με Κεραυνό Ωραιοκάστρου ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ      — Junior 1 (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο…

IMG_0709
31 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1/4-2/4

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4 21.00 Ο ΧΟΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΟ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 1/4 – 2/4 /2017 Bambini 2 ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΟΙ Σάββατο 13.00 με Εθνικό Αστέρα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με Μακεδονικό2010,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας — PreJunior (ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ) Σάββατο 10.00 με ΑΣ Νεάπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας Σάββατο 09.00 με Μακεδονικό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

IMG_0774
27 Μαρτίου 2017
ΣΤΟΥΣ 16 ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Το παιδικό μας τμήμα, συνεχίζοντας τις θετικές εμφανίσεις του, όπως και στην πρώτη φάση του πρωταθλήματος που προκρίθηκε μέσα από μια διαδικασία 14 αγωνιστικών, καταλαμβάνοντας τη μία απο τις 2 πρώτες προνομιούχες θέσεις πρόκρισης, προκρίθηκε εκ νέου από τους 32 στη φάση των 16. Με πολύ καλές εμφανίσεις στο μίνι πρωτάθλημα των τριών αγωνιστικών της…

IMG_0699
23 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25-26/3/2017

ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΩΡΑ (ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ) ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΤΕ Bambini Κυριακή 11.00 με Μύγδωνα Λητής,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας — PreJunior Κυριακή 13.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας — Junior (ΟΛΟΙ ) Κυριακή 12.00 με Εθνικό Αξιούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό Κυριακή 14.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό…