Τελευταία νέα
  1. Πρόσκληση Ετήσιας τακτικής Γεν. Συνέλευσης
  2. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 20-21/1
  3. Με νίκη ολοκληρώθηκε ο πρώτος γύρος
  4. ΘΡΙΛΕΡ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΑΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΕΦΥΡΑ!!!
  5. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 13-14/1

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

img_0301
9 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/3/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας    PreJunior Σάββατο 09.00 με Ν.Γ.Ασβεστοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Σάββατο 10.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας   Junior 1 Κυριακή 10.00 με ΑΕ Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας Junior 2 Σάββατο 14.00 με Καρατασσιακό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό Σάββατο 12.45 με Aία Εύοσμου,γήπεδο Ερμή SportCenter…

img_0515
2 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 4/3 – 5/3 /2017

Bambini Σάββατο 09.00 με Μέγα Αλέξανδρο Μελισσοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας    PreJunior  Σάββατο 12.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Σάββατο 13.00 με Ακαντέμικα Μενεμένης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας   Junior 1  Κυριακή 09.00 με ΑΠΕ Λαγκαδά,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 10.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας   Προπαιδικό Σάββατο 10.15 με Ολυμπιακό…

img_0267
23 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25/2+28/2/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Εθνικό Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας Τρίτη 28/2   2 αγώνες με ΠΑΟΚ 2010 + ΠΑΟΚ 2011-12   16.30-18.30                      γήπεδο CHAMPIONS ΠΥΛΑΙΑ(ΚΟΜΒΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟΣ)                         16.ΟΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΒΑΟ, κ.Κώστας — PreJunior (ΟΛΟΙ χωρίς αποστολή) Σάββατο 12.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

img_0301
17 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18/2 – 19/2 /2017

Bambini Σάββατο 09.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας      PreJunior Σάββατο 13.00 με ΠΑΟ Κουφαλίων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με Κεραυνό Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας     Junior 1 Κυριακή 14.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 13.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας  …

thumbnail_FullSizeRender
9 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/ 2 /2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Εθνικό Αστέρα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας   PreJunior 1 Σάββατο 09.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου1,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας PreJunior 2  Σάββατο 10.00 με Δ.Κορδελιού-Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας     Junior 1 Κυριακή 13.00 με ΠΑΟΚ Διάπλαση Ωραιοκάστρου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 12.00 με Νέα Πολιτεία Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Προπαιδικό…

IMG_0655
2 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 4-5/2/2017

Bambini Σάββατο 13.00 με Εθνικό Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας   PreJunior          2 ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΟΙ Σάββατο 09.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Σάββατο 10.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου,γήπ.Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας   Junior 1 Κυριακή 14.00 με Πρωταθλητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 13.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας…

IMG_0585
26 Ιανουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 28-29/1/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Μακεδονικό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας — PreJunior Σάββατο 09.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση       08.40 ,κ.Κώστας Σάββατο 10.00 με Ακαδημία Κούδα,γήπεδο   Μακεδονικού   συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας — Junior 1 Κυριακή 12.00 με Κεραυνό Κολχικού ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 13.00 με Κορασίδες Μετεώρων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό  Σάββατο…

imagesvao
19 Ιανουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 21-22/1/2017

Bambini Σάββατο 13.00 με Μακεδονικό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας   PreJunior Σάββατο 14.00 με Ακαντέμικα Μενεμ.,γήπ.Μακεδονικού συγκέντρωση13.40,κ.Κώστας — Junior 1  Κυριακή 13.00 με Μακεδονικό ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Junior 2  Σάββατο 10.00 με Αστέρα Αμπ.,γήπ.Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό  Σάββατο 11.30 με Ακ.Ντίνου Κούη,γήπ.Ερμή SportCenter 3ος όμιλος Προπαίδων ΕΠΣΜ,κ.Κώστας Προπαιδικό ΜΙΚΤΟ Κυριακή 13.00 με Μακεδονικό 2005,γήπεδο…

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
30 Δεκεμβρίου 2016
ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

Επιτυχίες και καλές εμφανίσεις όλων των τμημάτων στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά που διεξήχθη  27-29/12 στις εγκαταστάσεις της Ακαδημίας  του Ντίνου Κούη. Με θετικό πρόσημο στην αγωνιστική παρουσία των πέντε τμημάτων του ΒΑΟ,  κατάκτηση  δύο κυπέλλων πρώτης θέσης και ενεργό συμμετοχή μικρών αθλητών -παρά τις δύσκολες καιρικές συνθήκες- πραγματοποιήθηκε και ολοκληρώθηκε το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά στον Εύοσμο. Το τμήμα Bambini με μία ήττα και…

img_0312
23 Δεκεμβρίου 2016
Νικητής του τελικού το Junior

Μεγάλη νίκη στον τελικό του μίνι τουρνουά ποδοσφαίρου στη Σταυρούπολη πέτυχε η ομάδα του Junior του ΒΑΟ. Το τουρνουά της κατηγορίας Junior(2006-07) διεξήχθη στις εγκαταστάσεις του Παύλου Μελά στη Σταυρούπολη το διήμερο 21-22/12 με τη συμμετοχή 4 ομάδων του τοπικού Παύλου Μελά Σταυρούπολης, του Μαγνησιακού Ιωνίας, της Ένωσης Ανθοκήπων Καρατάσου και του Βυζαντινού Αθλητικού Ομίλου….