Τελευταία νέα
  1. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 21-22/4
  2. ευχαριστούμε ………
  3. Πύρρειος νίκη για τους Παίδες του Βυζαντινού
  4. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ 13-14/4
  5. Ολοκληρώθηκε το τουρνουά ΜΙΝΙ »ΙΩΝΑΣ ΜΑΤΖΟΥΝΗΣ»

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

IMG_0774
27 Μαρτίου 2017
ΣΤΟΥΣ 16 ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Το παιδικό μας τμήμα, συνεχίζοντας τις θετικές εμφανίσεις του, όπως και στην πρώτη φάση του πρωταθλήματος που προκρίθηκε μέσα από μια διαδικασία 14 αγωνιστικών, καταλαμβάνοντας τη μία απο τις 2 πρώτες προνομιούχες θέσεις πρόκρισης, προκρίθηκε εκ νέου από τους 32 στη φάση των 16. Με πολύ καλές εμφανίσεις στο μίνι πρωτάθλημα των τριών αγωνιστικών της…

IMG_0699
23 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25-26/3/2017

ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΩΡΑ (ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ) ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΤΕ Bambini Κυριακή 11.00 με Μύγδωνα Λητής,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας — PreJunior Κυριακή 13.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας — Junior (ΟΛΟΙ ) Κυριακή 12.00 με Εθνικό Αξιούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό Κυριακή 14.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό…

eyxes-kalo-pasxa-anastasi400
23 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ

   O πρόγραμματισμός κατα τη περίοδο των διακοπών για το Πάσχα στο ποδόσφαιρικό τμήμα έχει ως εξής: 27-31/3 εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων 1/4 ετήσιος χορός ΒΑΟ στο κλειστό γυμναστήριο έναρξη 21.00 1-2/4 Αγώνες Πρωταθλήματος 3-7/4 εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων 8-12/4 τουρνουά στου ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (Σταυρούπολη)   δείτε το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 18 -22/4 τουρνουά στου ΠΡΩΤΕΑ ΕΥΟΣΜΟΥ δείτε το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ…

img_0301
9 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/3/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας    PreJunior Σάββατο 09.00 με Ν.Γ.Ασβεστοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Σάββατο 10.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας   Junior 1 Κυριακή 10.00 με ΑΕ Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας Junior 2 Σάββατο 14.00 με Καρατασσιακό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό Σάββατο 12.45 με Aία Εύοσμου,γήπεδο Ερμή SportCenter…

img_0515
2 Μαρτίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 4/3 – 5/3 /2017

Bambini Σάββατο 09.00 με Μέγα Αλέξανδρο Μελισσοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας    PreJunior  Σάββατο 12.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Σάββατο 13.00 με Ακαντέμικα Μενεμένης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας   Junior 1  Κυριακή 09.00 με ΑΠΕ Λαγκαδά,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 10.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας   Προπαιδικό Σάββατο 10.15 με Ολυμπιακό…

img_0267
23 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25/2+28/2/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Εθνικό Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας Τρίτη 28/2   2 αγώνες με ΠΑΟΚ 2010 + ΠΑΟΚ 2011-12   16.30-18.30                      γήπεδο CHAMPIONS ΠΥΛΑΙΑ(ΚΟΜΒΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟΣ)                         16.ΟΟ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΒΑΟ, κ.Κώστας — PreJunior (ΟΛΟΙ χωρίς αποστολή) Σάββατο 12.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

img_0301
17 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 18/2 – 19/2 /2017

Bambini Σάββατο 09.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας      PreJunior Σάββατο 13.00 με ΠΑΟ Κουφαλίων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Σάββατο 14.00 με Κεραυνό Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας     Junior 1 Κυριακή 14.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 13.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας  …

thumbnail_FullSizeRender
9 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/ 2 /2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Εθνικό Αστέρα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας   PreJunior 1 Σάββατο 09.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου1,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας PreJunior 2  Σάββατο 10.00 με Δ.Κορδελιού-Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40,κ.Κώστας     Junior 1 Κυριακή 13.00 με ΠΑΟΚ Διάπλαση Ωραιοκάστρου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 12.00 με Νέα Πολιτεία Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Προπαιδικό…

IMG_0655
2 Φεβρουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 4-5/2/2017

Bambini Σάββατο 13.00 με Εθνικό Εύοσμου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας   PreJunior          2 ΑΓΩΝΕΣ ΟΛΟΙ Σάββατο 09.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας Σάββατο 10.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου,γήπ.Μακεδονικού συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας   Junior 1 Κυριακή 14.00 με Πρωταθλητές Πεύκων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 13.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας…

IMG_0585
26 Ιανουαρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 28-29/1/2017

Bambini Σάββατο 11.00 με Μακεδονικό,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Κώστας — PreJunior Σάββατο 09.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση       08.40 ,κ.Κώστας Σάββατο 10.00 με Ακαδημία Κούδα,γήπεδο   Μακεδονικού   συγκέντρωση 08.40,κ.Κώστας — Junior 1 Κυριακή 12.00 με Κεραυνό Κολχικού ,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40,κ.Κώστας Junior 2 Κυριακή 13.00 με Κορασίδες Μετεώρων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας — Προπαιδικό  Σάββατο…