Τελευταία νέα
  1. Αναμνήσεις για το Β.Α.Ο με αφορμή το Πανελλήνιο Εφήβων στην Ελευθερούπολη!
  2. Θλίψη στην οικογένεια της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
  3. Β.Α.Ο. Volleyball Camp 2019 από 17 – 21 Ιουνίου
  4. Πασχαλινές ευχές
  5. Φίλοι, συγγενείς, παιδιά και αθλητές με τον Ιωνά

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14639859_10210809157495916_310485543465281137_n
22 Δεκεμβρίου 2017
ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΙΝΙ-22/12

Με ουσιώδεις εμφανίσεις, Προπαιδικό και Μπαμπίνι και απο 3 νίκες σε ισάριθμους αγώνες, τα ποδοσφαιρικά μας τμήματα, προκριθήκανε στους τελικούς της κατηγορίας τους. Οι επιτυχίες στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά στις εγκαταστάσεις του Πρωτέα Εύοσμου επιτεύχθηκαν κάτω απο αντίξοες καιρικές-πολικές, συνθήκες.   Το πρόγραμμα για το τμήμα ποδοσφαίρου στις 22/12 έχει ως εξής:   Bambini 2 προπόνηση…

Χριστουγεννιάτικη-κάρτα
14 Δεκεμβρίου 2017
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 2017 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ 18-22/12   Bampini  ΣΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ (ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ) ΔΕΥΤΕΡΑ 19.00 με Πρωτέα Εύοσμου           ΤΡΙΤΗ 17.00 με ΓΣ Ηλιούπολης   ΤΕΤΑΡΤΗ 18.00 με Οδυσσέα Κορδελιού        ΠΕΜΠΤΗ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  play off τελικοί  * 27/12 + 28/12  και  3/1 + 4/1   ΤΕΤΑΡΤΗ + ΠΕΜΠΤΗ  17.00 ΒΑΟ ———————————————————————————————————   PreJunior 2 ΣΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ (ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ) ΔΕΥΤΕΡΑ…

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
14 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 16-17/12

Bambini                                                           Σάββατο 13.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας ΔΕΥΤΕΡΑ 18.40 ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ                                                                      —                                                                                                PreJunior 2        Σάββατο 11.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Κώστας ΔΕΥΤΕΡΑ 19.40 ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ —   PreJunior 1       Σάββατο 10.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Θανάσης…

IMG_0784
7 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 9-10/12

Bambini                                                                                                                                           Σάββατο 12.15 με Νέα Γενέα Ασβεστοχωρίου + Εθνικό Αστέρα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.50, κ.Κώστας                       —                                                                                              PreJunior 2 Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Κώστας   — PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΟ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)           Σάββατο  11.30 ΒΑΟ Κυριακή 11.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Θανάσης   —  …

Χριστουγεννιάτικη-κάρτα
6 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΕΟΡΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

O προγραμματισμός για την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων 2017 και Πρωτοχρονιάς 2018 για το τμήμα ποδοσφαίρου έχει ως εξής:   11/12 – 17/12 εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων και αγώνων   18/12 – 22/12 (απογευματινές ώρες) Τουρνουά Ποδοσφαίρου Χριστουγέννων σε Πρωτέα Εύοσμου ή Μακεδονικό   27/12 και 28/12 μίνι εσωτερικό τουρνουά στον ΒΑΟ   3/1 και 4/1…

14639859_10210809157495916_310485543465281137_n
1 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2-3/12/2017

Bambini                                                                                                                              Σάββατο 11.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση  10.40, κ.Κώστας                                                                       —                                                                                                PreJunior 2        Σάββατο 12.00 με Νίκη Ευκαρπίας, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1                  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.15 ΒΑΟ Σάββατο 13.15  με  ProSoccer Academy + Aκαδημία Κούδα ,γήπεδο Μακεδονικού…

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
23 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25-26/11

  Bambini                                                                                             Κυριακή 13.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας —                                                                                                PreJunior 2                    Κυριακή 12.15 με Μακεδονικό + Ελλήσποντο Κριθιάς, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.50, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΩ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)                         Σάββατο  10.00 ΒΑΟ Κυριακή 11.00 με…

IMG_1283[1]
17 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 18-19/11

Bambini                 Κυριακή 15.00 με Λιονταράκια Τούμπας, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 14.40, κ.Κώστας                          —                                                                                                PreJunior 2           Κυριακή 14.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΩ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)           Σάββατο  12.00 ΒΑΟ Κυριακή 14.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Θανάσης                                                                                                                                                                          —   Junior 2      …

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
9 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/11

  Bambini   Σάββατο 13.00 με Ιωνικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας                                                                       —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή 09.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

IMG_1155
2 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 4-5/11

    Bambini         Σάββατο 12.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου + Κεραυνό Αγίου Παύλου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας   — PreJunior 1       Κυριακή 10.00 με Μύγδωνα Λητής, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή…