Τελευταία νέα
  1. Στη 12η θέση οι Παίδες στη γενική βαθμολογία της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
  2. Στις 15 καλύτερες ομάδες της 5ετίας οι Έφηβοι του Βυζαντινού.
  3. Summer bye bye party των τμημάτων υποδομής
  4. ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!…………
  5. οι αρχηγοί ανανέωσαν !!!

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
14 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 16-17/12

Bambini                                                           Σάββατο 13.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας ΔΕΥΤΕΡΑ 18.40 ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ                                                                      —                                                                                                PreJunior 2        Σάββατο 11.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Κώστας ΔΕΥΤΕΡΑ 19.40 ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ —   PreJunior 1       Σάββατο 10.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Θανάσης…

IMG_0784
7 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 9-10/12

Bambini                                                                                                                                           Σάββατο 12.15 με Νέα Γενέα Ασβεστοχωρίου + Εθνικό Αστέρα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.50, κ.Κώστας                       —                                                                                              PreJunior 2 Σάββατο 11.00 με Μαχητές Πεύκων, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Κώστας   — PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΟ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)           Σάββατο  11.30 ΒΑΟ Κυριακή 11.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Θανάσης   —  …

Χριστουγεννιάτικη-κάρτα
6 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΕΟΡΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

O προγραμματισμός για την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων 2017 και Πρωτοχρονιάς 2018 για το τμήμα ποδοσφαίρου έχει ως εξής:   11/12 – 17/12 εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων και αγώνων   18/12 – 22/12 (απογευματινές ώρες) Τουρνουά Ποδοσφαίρου Χριστουγέννων σε Πρωτέα Εύοσμου ή Μακεδονικό   27/12 και 28/12 μίνι εσωτερικό τουρνουά στον ΒΑΟ   3/1 και 4/1…

14639859_10210809157495916_310485543465281137_n
1 Δεκεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2-3/12/2017

Bambini                                                                                                                              Σάββατο 11.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση  10.40, κ.Κώστας                                                                       —                                                                                                PreJunior 2        Σάββατο 12.00 με Νίκη Ευκαρπίας, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1                  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18.15 ΒΑΟ Σάββατο 13.15  με  ProSoccer Academy + Aκαδημία Κούδα ,γήπεδο Μακεδονικού…

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
23 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 25-26/11

  Bambini                                                                                             Κυριακή 13.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας —                                                                                                PreJunior 2                    Κυριακή 12.15 με Μακεδονικό + Ελλήσποντο Κριθιάς, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.50, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΩ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)                         Σάββατο  10.00 ΒΑΟ Κυριακή 11.00 με…

IMG_1283[1]
17 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 18-19/11

Bambini                 Κυριακή 15.00 με Λιονταράκια Τούμπας, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 14.40, κ.Κώστας                          —                                                                                                PreJunior 2           Κυριακή 14.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Παρασκεύη ΡΕΠΩ  (ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ)           Σάββατο  12.00 ΒΑΟ Κυριακή 14.00 με Ομόνοια Σταυρούπολης, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Θανάσης                                                                                                                                                                          —   Junior 2      …

%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b1
9 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 11-12/11

  Bambini   Σάββατο 13.00 με Ιωνικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας                                                                       —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας —   PreJunior 1       Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή 09.00 με Μακεδονικό, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση…

IMG_1155
2 Νοεμβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 4-5/11

    Bambini         Σάββατο 12.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου + Κεραυνό Αγίου Παύλου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 11.40, κ.Κώστας —                                                                                               PreJunior 2        Σάββατο 13.00 με Ακαδημία Κούδα, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40, κ.Κώστας   — PreJunior 1       Κυριακή 10.00 με Μύγδωνα Λητής, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 09.40, κ.Θανάσης   —   Junior 2       Κυριακή…

IMG_1136
19 Οκτωβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 21-22/10

Bambini            Σάββατο 13.00 με Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου, γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας                                                                    —                                                                                             PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με Κεραυνό Αγίου Παύλου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40, κ.Κώστας — PreJunior 1      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/10 ΡΕΠΩ-ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Σάββατο 11.00 με ΔΑΣ Ωραιοκάστρου,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40, κ.Θανάσης —      Junior 2       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/10 ΡΕΠΩ-ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Σάββατο…

IMG_1184[1]
12 Οκτωβρίου 2017
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 14-15/10

Bambini     Σάββατο 13.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Κώστας                                                                     —                                                                                          PreJunior 2        Σάββατο 14.00 με Ελπίδες Συκεών,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 13.40,κ.Κώστας —   PreJunior 1        Κυριακή 13.00 με Αστέρα Αμπελοκήπων,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 12.40,κ.Θανάσης   — Junior 1   Κυριακή 11.00 με Ακαδημία Κούδα,γήπεδο Μακεδονικού συγκέντρωση 10.40,κ.Θανάσης —   Junior 2       Κυριακή 12.00 με Ομόνοια…