Τελευταία νέα
  1. Εύκολο απόγευμα για τις γυναίκες του Β.Α.Ο. !!!!!
  2. δεύτερη νίκη για τις κορασίδες……………..
  3. ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!
  4. ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ
  5. ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ….ΠΡΩΤΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ………………………….

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

IMG_2753
11 Οκτωβρίου 2019
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!

Ευχαριστούμε πολύ  τον παθολόγο κ. Σπάρτακο Καλαιτσίδη και την ειδική καρδιολόγο κα Γαβριηλίδου Μαριάνα για την πολύτιμη βοήθειά τους, προκειμένου όλοι οι αθλητές του ποδοσφαιρικού τμήματος, να υποβληθούν στις απαραίτητες εξετάσεις και να εφοδιαστούν με την Κάρτα Υγείας Αθλητή της Ε.Π.Ο. Η υγεία των νεαρών αθλητών μας αποτελεί αποκλειστική προτεραιότητα του Συλλόγου μας και η…

ΒΑΟ
9 Οκτωβρίου 2019
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ

Αγαπητοί γονείς, σας υπενθυμίζουμε ότι αύριο ημέρα Πέμπτη, 10-10-2019, μετά τις 19:15, θα υπάρχει η δυνατότητα, για όσους αθλητές μας ακόμη δεν έχουν υποβληθεί σε καρδιολογικές εξετάσεις, να υποβληθούν σε καρδιογράφημα προκειμένου να εφοδιαστούν με την απαραίτητη κάρτα υγείας αθλητή. Τονίζουμε ιδιαιτέρως ότι θα είναι η τελευταία φορά που θα υπάρχει η δυνατότητα της εκ…

2936340D-F4C0-4F0B-97E3-3579335A5D49
3 Οκτωβρίου 2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5-6/10

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10 ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 12.00 Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Αγωνες Σάββατο 5/10 Κ12 Ωρα 9.00, συγκέντρωση 8.40 με Μακεδόν Ευόσμου γηπεδο Μακεδονικου Κ14 ΕΠΣΜ Ωρα 12.00, συγκέντρωση 11.15 με Μαλακοπή γηπεδο ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ   Αγώνες Κυριακής 6/10 Κ8 Ώρα 10.30 γηπεδο ΒΑΟ Κ10 Ωρα 10.00, συγκέντρωση 9.50 με Μύγδωνα γηπεδο Μακεδονικού Κ10 Ώρα…

ΒΑΟ
25 Σεπτεμβρίου 2019
ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ!!!

ΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ!!! ΟΛΙΓΟΜΕΛΗ ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ!!! ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΑΠΟ 5-15 ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΟΙ ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ(ΒΡΟΧΗ, ΚΡΥΟ) ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ!!! ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6936821818 ,6989098756    

IMG_2753
3 Σεπτεμβρίου 2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ / ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ8(1) (2012-2013-2014) 17.00-18.00 17.00-18.00 Κ8(2) (2012) 18.00-19.00 18.00-19.00 Κ10(1) (2010-2011) 17.00-18.00 17.00-18.00 17.00-18.00 Κ10(2) (2010-2011) 18.00-19.00 18.00-19.00 18.00-19.00 Κ11 (2009) 19.00-20.15 19.00-20.00 19.00-20.15 Κ12 (2008) 20.00-21.15 20.00-21.15 20.00-21.15 Κ14 (2006-2007) 17.00-18.00 (ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ) 18.00-19.30 (Στρεμπενιωτη) 17.00-18.00 (ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ) κ ΠΑΝΟΣ 6936821818 κ ΘΑΝΑΣΗΣ 6989098756 κ ΓΙΩΡΓΟΣ 6989760554…

AB1C5707-85E7-4D62-8E02-A20A55E93FB3
23 Αυγούστου 2019
ΤΜΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ-ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΘΑΝΑΣΗ ΚΟΚΟΛΥΒΑ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΤΣΑΜΑΔΙΑ

Ανακοινώνουμε την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή ΘΑΝΑΣΗ ΚΟΚΟΛΥΒΑ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΣΕΦΑΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ GOLLISSIMO EVENT της JUVENTUS SOCCER SCHOOL Προηγουμενες ομαδες : Μεγας Αλεξανδρος   Ανακοινώνουμε την ανανέωση της συνεργασίας με τον προπονητή ΓΙΩΡΓΟ ΤΣΑΜΑΔΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ : Αινείας, Μαραθώνας

image91
22 Αυγούστου 2019
ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ!!!

Κ14(2006-2007) ΤΡΙΤΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 19.00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΟ   Κ12 (2008) ΤΡΙΤΗ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 20.00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΟ   Κ11 (2009) ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 19.00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΟ   Κ10 ( 2010) ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 18.00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΟ   Κ10 2 (2010-2011) ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 17.00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΟ   Κ8 (2012-2013-2014) ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 18.00 ΓΗΠΕΔΟ ΒΑΟ  …

024552DB-F023-4568-BC76-534A0B496F5B
11 Ιουνίου 2019
Σημαντικη διακριση για τα τμηματα Κ9 και Κ10

🏆Σημαντικη διακριση για τα τμηματα #Κ9 και #Κ10.Ειδικοτερα κατεκτησαν την 🥉3η θεση στο τουρνουα που διεξαγει ο Μακεδονικος. ✔️Συγχαρητηρια σε ολα τα τμηματα μας για την αγωνιστικοτητα και την πειθαρχια τους ολο τον χρονο!!! ✅Η συμμετοχη των παιδιων ειναι η νικη μας!!!! ⚽️⚽️⚽️⚽️

IMG_2753
6 Ιουνίου 2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8-9/6 ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 11-12-13/6

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 11/06 Κ7 ΘΑΝΑΣΗΣ 18.00 K7 v K9 ΑΓΩΝΑΣ Α Κ9(2) ΓΙΩΡΓΟΣ 18.00 Κ7 v K9 ΑΓΩΝΑΣ Α Κ9(1) ΘΑΝΑΣΗΣ 18.30 Κ9 ν ΝΙΚΗΤΗ Α ΑΓΩΝΑΣ Β Κ10 ΘΑΝΑΣΗΣ 19.00 Κ10 ν ΝΙΚΗΤΗ Β ΑΓΩΝΑΣ Γ Κ11 ΘΑΝΑΣΗΣ 19.30 Κ11 ν ΝΙΚΗΤΗ Γ ΑΓΩΝΑΣ Δ Κ12 ΓΙΩΡΓΟΣ 20.00 Κ12 ν ΝΙΚΗΤΗ Δ ΑΓΩΝΑΣ Ε…

7F549170-D16D-428F-8CEE-4C163B6EC85C
30 Μαΐου 2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-2/6

ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Κ7 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.20 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ Κ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Κ9(1) ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Κ9(2) ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΠΟ Κ10 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10.00 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Κ11 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΕΠΟ Κ12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00 ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Κ14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ